Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

AB Lietuvos paštas turėdami plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą Lietuvoje, pasirūpins, kad Jūsų siuntos pasiektų net ir tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose gyvenančius jų gavėjus!

Mūsų prekėms teikiame pristatymą Lietuvos paštu, neregistruotu laišku, siunta yra pristatoma į Jūsų pašto dėžutę. Jei dėl tam tikrų priežaščių pristatymo būdas Jums nėra tinkamas, prašome susisiekti su mumis el. paštu: [email protected], arba telefonu: +3706 87 81 441.

Siuntos yra pristatomos per 2-5 d.d. nuo pasirinkto laiškų siuntimo etapo:
1 etapas spalio 4d.;
2 etapas spalio 18d.;
3 etapas lapkričio 1d.;
4 etapas lapkričio 15d.;
5 etapas lapkričio 22d.;
6 etapas gruodžio 2d.;
7 etaptas gruodžio 13d.

*Prašome atsižvelgti, kad šventiniu laikotarpiu siuntos gali vėluoti. Negavus siuntos per 14 dienų prašome mus informuoti.

Grąžinimas:

Jei prekė neatitiko Jūsų lukesčių, grąžinimai nėra priimami, tačiau labai laukiame tiek Jūsų šiltų atsiliepimų, tiek kritikos - tobulėjimui ribų nėra. Jei prekę gavote sušlapusią, purviną, ar kitaip pažeistą, prašome su mumis susisiekti el. paštu: [email protected] nurodydami pažeidimą bei nuotraukas.

**Prašome atidžiai užpildyti savo kontaktinę informaciją bei nurodyti teisingą pašto kodą. Už nepristatytas siuntas dėl pateikto netikslaus adreso neatsakome.

Kalėdų Senelis pristato dovanas vaikams
Adresas

Ukmergės g. 219
Vilnius 09222

Kontaktai

[email protected]
+3706 87 81 441

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius

© 2021 Visos teisės saugomos www.kaledulaiskas.lt