Kaledu Laiskas Logo

Personalizuoti Kalėdų Senelio laiškai
Tiesiai iš Šiaurės Ašigalio

Kas yra Elfas ant lentynos? Išdaigų pavyzdžiai.

Jei Jums kylą klausimų: kada elfas ant lentynos pasirodo? Kada jis išvyksta? Koks jo tikslas bei kokios yra taisyklės, kurių būtina laikytis? Šiame straipsnyje atsakysime į svarbiausius klausimus, ką reikia žinoti apie savo Kalėdų lankytoją – išdykelį elfą.
 

Elfo ant lentynos istorija

Jei esate mažų vaikų tėvai, tikriausiai jau galėjote girdėti pavadinimą „Elfas ant lentynos“, ar net matyti įvairias elfų iškrėstas išdaigas socialiniuose tinkluose. Elfai kaip reikiant užvaldo Facebook ir Instagram turinį gruodžio mėnesį, per kurį pasklinda gudrių ir nepaprastų „Elf on the Shelf“ idėjų, o vaikai džiaugiasi tradicija kiekvieną rytą atrasti savo elfą netikėtose vietose (pvz. šaldytuve), ar net pričiumpa mažąjį draugą nusikaltimo vietoje (pvz. supakavus visus virtuvės įrankius į dovanų popierių). Ši tradicija prasidėjo 2005 m. kai motinos ir dukters duetas Carol Aebersold ir Chanda Bell išleido knygą vaikams, apie Išdykėlius Elfus, kurie pavergė žmonių širdis daugelyje pasaulio šalių ir tapo neatsiejama Kalėdų laukimo tradicija. Smagu matyti, kad ši tradicija smarkiai populiarėja ir Lietuvoje, vis daugiau elfų kasmet aplanko ir lietuvių namus.

Išdykusio Elfo išdaiga

Kada Elfas atvyksta ir išvyksta?

Elfai atvyksta iš Šiaurės ašigalio įprastai gruodžio 1-7 dienomis, kad galėtų padėti Kalėdų Seneliui pildyti gerų ir neklaužadų vaikų sąrašą. Elfas atvykęs į namus stebi vaikus, kaip jie elgiasi iki pat Kalėdų, ir kiekvieną naktį išdykėlis grįžta į Šiaurės ašigalį perduoti visą informaciją, apie vaikučių poelgius Kalėdų seneliui. Kai Kalėdų rytą senelis atvyksta į namus palikti kalėdinių dovanų, elfas grįžta kartu su Kalėdų Seneliu į Šiaurės ašigalį. Tiesa, tėveliams reikės padėti pasirūpinti neklaužados pasirodymu ir išvykimu – Kalėdų Seneliui reikia pagalbininkų!

Kokios yra „Elfo ant lentynos“ taisyklės?

Elfo ant Lentynos išdaiga

Mėgstamos elfų išdaigos:

Jei ir jūs norite stebuklų kupino Kalėdų laukimo, apsilankykite mūsų dirbtuvėlėse.