Kaledu Laiskas Logo

Personalizuoti Kalėdų Senelio laiškai
Tiesiai iš Šiaurės Ašigalio

Populiariausios Kalėdinės mugės Europoje

Skrydžiai iš Vilniaus, Kauno, Rygos.

Straipsnis skirtas tikriems Kalėdų mylėtojams! 
 
Pateikiame jums populiariausias Kalėdines muges Europoje, nesunkiai pasiekiamas iš Lietuvos! Pasiruoškite leistis į magišką kelionę po kerinčias Europos kalėdines muges! Šiame straipsnyje pateiksime jums populiariausias ir vaizdingiausias Kalėdų muges. Nuo įspūdingų Rygos gatvių iki šventinių Briuselio aikščių, tyrinėsime tradicijas, skanėstus ir švenčių nuotaiką, dėl kurių šiose mugėse būtina apsilankyti šventiniu laikotarpiu. Nesvarbu, ar planuojate apsilankyti, ar tiesiog norite pajausti kalėdinę magiją, šis įrašas nukels jus į įspūdingiausių Europos miestų širdį.

TOP 1 mugė!

Budapeštas (angl. Budapest), Vengrija

Skrydžiai (Labiau tinkamas Šiaurės Lietuvos gyventojams): AirBaltic iš Rygos

Jau tris kartus išrinkta geriausia kalėdinė mugė Europoje!

Ten, kur meilė paima tavo ranką – su šiuo šūkiu duris vėl atveria Šventinis Adventas Bazilikoje, išskirtinai graži Budapešto kalėdinė mugė. Nuo 2023 m. lapkričio 24 d. iki gruodžio 31 d. priešais Šv. Stepono baziliką vienoje įspūdingiausių, gražiausių ir kvapą gniaužiančių Vengrijos sostinės aikščių.

Šiemet Budapeštas žada nepakartojamą šventinę atmosferą su daugiau kaip 120 vietinių amatininkų, bei užtikrins širdžiai mielas programas ir dar daug kitų staigmenų. Tikra, autentiška Kalėdų dvasia vėl persikels į Budapešto širdį į Šv. Stepono aikštę!

Budapešto kalėdinė mugė

Top 2 mugė!

Ryga (angl. Riga), Latvija

Lengviausiai pasiekiama mugė iš Lietuvos!
Skrydžiai: AirBaltic iš Kauno ir Vilniaus
Sausumos transportas: Automobiliu Šiaurės Lietuvos gyventojams, taip pat patogus susisiekimas autobusu iš didžiųjų Lietuvos miestų.

Ryga buvo išrinkta viena geriausių kalėdinių mugių Europoje, taip pat geriausia Kalėdų šviesos dekoracijų vieta ir autentiškiausių amatininkų darbų mugė taip pat visoje Europoje!

Liksite tikrai sužavėti Kalėdų šviesų taku Rygoje! Matysite, kaip šios vietovės keičiasi itin kokybiškų apšvietimų dėka, tai tikras žiemos stebuklų miestas! Pasivaikščiokite po Operos aikštę, Bastejkalną ir Kronvaldo parką, kur patirsite ir sužinosite apie įvairias latvių liaudies pasakas. Šias pasakas ir takus lydinti muzika sukurs magiškų įspūdžių, kurių niekada nepamiršite.

Nėra geresnio laiko aplankyti Rygą nei šią žiemą! Kodėl? Rygos kalėdinis turgus pačioje Rygos senamiesčio širdyje, Doma aikštėje, tikrai turi ką pasiūlyti ne tik vietiniams, bet ir turistams iš užsienio! O svarbiausia, yra labai lengvai pasiekiamas Lietuvos gyventojams.

Kalėdinė Mugė Rygoje

Top 3 mugė!

Esenas (angl. Essen), Vokietija

Skrydžiai: Airbaltic iš Rygos

Tai geriausia kalėdinė mugė Vokietijoje!

Kai kvapnus karštas vynas sušildo rankas, orą užpildo šviežiai skrudintų migdolų kvapas ir šventinis švytėjimas tvyro visame Eseno miesto centre, tai gali reikšti tik viena: vėl prasidėjo Eseno tarptautinė kalėdinė mugė. Lapkričio 17 – gruodžio 23 dienomis apsilankykite viename didžiausių ir gražiausių šalies mugių, kuri jūsų prieškalėdinį laikotarpį pavers magišku.

Viešnagės metu nepamirškite aplankyti gražiausių Vokietijos pilių!

Eseno Kalėdinė mugė

Top 4 mugė!

Briuselis (angl. Brussels), Belgija

Skrydžiai: Airbaltic ir Brussels Airlines iš Vilniaus

„Winter Wonders“ tai mėgstamiausia ir populiariausia Belgijos Kalėdų mugė, po kurios seka Gentas, Antverpenas, Briugė ir Lježas. 2,5 milijono lankytojų sulaukianti „Winter Wonders“ mugė yra laukiamiausias metų pabaigos renginys Briuselyje. Belgijos sostinė šiai progai pasipuošia savo gražiausiu turimu šventiniu kostiumu!

Europos sostinė Briuselis taip pat keletą metų buvo ir viena iš Kalėdų sostinių Europoje. Šio renginio organizatoriai kasmet kelia kartelę aukščiau, kad pasiūlytų vis naujų stebuklingų akimirkų. Jūsų laukia nuostabūs garso ir šviesos šou Grand-Place aikštėje, Didingas Medis, ėdžios, ledo čiuožykla, stebuklingi apšvietimai ir daugybė aikščių, kuriose vyksta renginiai ir kalėdinės mugės.

Briuselio Kalėdinė mugė

Top 5 mugė!

Edinburgas (angl. Edinburgh), Škotija

Skrydžiai: Ryanair iš Kauno

Edinburgo Kalėdų miestelis be abejonių paskleis šventinę nuotaiką visoje Škotijos sostinėje. Nuo karštų Irn Bru iki veganiškų kiaulių paklodėse, nuo Hario Poterio tematikos dovanų iki vietinių rankų darbo gaminių – stulbinantis kalėdinis turgus, esantis East Princes Street Gardens sode, pasiūlys dar neragautų skanėstų visiems! Taip pat galėsite pasivažinėti ypatingomis Kalėdų Senelio „Santa Land“ rogėmis, kurios paliks įspūdį ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems!

Edinburgo kalėdinė mugė

didžiausiu įspūdžių kelionėje linki kaledulaiskas.lt komanda!

Kadangi mūsų turas po populiariausias Europos Kalėdų muges baigiasi, tikimės, kad suteikėme jums įkvėpimo leistis į savo šventinius nuotykius. Mirgantys apšvietimai, aromatingas karštas vynas ir rankų darbo suvenyrų dirbtuvės tikrai pakels kalėdinę dvasia jums ir jūsų artimiesiems!