Kaledu Laiskas Logo

Personalizuoti Kalėdų Senelio laiškai
Tiesiai iš Šiaurės Ašigalio

SLAPUKŲ NAUDOJIMO SĄLYGOS

APIE SLAPUKŲ POLITIKĄ

Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kas yra slapukai ir kaip juos naudojame, kokius slapukus naudojame, t. y. informaciją, kurią renkame naudodami slapukus ir kaip ši informacija naudojama, ir kaip valdyti slapukų nuostatas. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame, saugome ir saugome jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje. Jūs galite bet kada pakeisti ar atšaukti savo sutikimą dėl slapukų deklaracijos mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau apie tai, kas mes esame, kaip galite su mumis susisiekti ir kaip mes tvarkome asmens duomenis mūsų privatumo politikoje. Jūsų sutikimas galioja šiems domenams: kaledulaiskas.lt.

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai yra nedideli teksto failai, naudojami mažoms informacijos dalims saugoti. Jie saugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama į jūsų naršyklę. Šie slapukai padeda mums tinkamai veikti svetainėje, padaryti ją saugesnę, suteikti geresnę naudotojo patirtį ir suprasti, kaip svetainė veikia, ir analizuoti, kas veikia ir kur ją reikia tobulinti.

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS?

Kaip ir dauguma internetinių paslaugų, mūsų svetainė naudoja pirmosios ir trečiosios šalies slapukus keliems tikslams. Pirmosios šalies slapukai dažniausiai yra būtini, kad svetainė veiktų tinkamai, ir jie nerenka jokių jūsų asmenį identifikuojančių duomenų. Mūsų svetainėje naudojami trečiųjų šalių slapukai iš esmės yra skirti suprasti, kaip svetainė veikia, kaip jūs sąveikaujate su mūsų svetaine, kad mūsų paslaugos būtų saugios ir apskritai būtų užtikrintas geresnė ir patobulinta vartotojo patirtis.

KOKIUS SLAPUKUS NAUDOJAME?

Esminis dalykas: kai kurie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis. Jie leidžia mums išlaikyti naudotojų sesijas ir užkirsti kelią bet kokiai grėsmei saugumui. Jie nerenka ir nesaugo jokios asmeninės informacijos. Pavyzdžiui, šie slapukai leidžia jums prisijungti prie savo paskyros ir pridėti produktų į krepšelį bei saugiai atsiskaityti. Statistika: šie slapukai saugo tokią informaciją kaip svetainės lankytojų skaičius, unikalių lankytojų skaičius, kurie svetainės puslapiai buvo aplankyti, apsilankymo šaltinis ir kt. Šie duomenys padeda mums suprasti ir analizuoti svetainės veikimą ir kur reikia tobulėti. Funkciniai: tai slapukai, padedantys tam tikroms neesminėms mūsų svetainės funkcijoms. Šios funkcijos apima turinio, pvz., vaizdo įrašų, įterpimą arba svetainės turinio bendrinimą socialinės žiniasklaidos platformose. Nuostatos: šie slapukai padeda mums išsaugoti jūsų nustatymus ir naršymo nuostatas, pvz., kalbos nuostatas, kad ateityje galėtumėte geriau ir efektyviau lankytis svetainėje.

KAIP GALIU VALDYTI SLAPUKŲ NUOSTATAS?

Jei vėliau per naršymo sesiją nuspręsite pakeisti savo nuostatas, galite ekrane spustelėti skirtuką „Privatumas ir slapukų politika“, ten rasite platesnę informaciją. Be to, skirtingos naršyklės siūlo skirtingus metodus, kaip blokuoti ir ištrinti svetainių naudojamus slapukus. Galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir blokuoti /ištrinti slapukus. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip valdyti ir ištrinti slapukus, apsilankykite  www.allaboutcookies.org.