Kaledu Laiskas Logo

Personalizuoti Kalėdų Senelio laiškai
Tiesiai iš Šiaurės Ašigalio

PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

Pristatymas

Lietuvos paštas ir Omniva turėdami plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą Lietuvoje, pasirūpins, kad Jūsų siuntos pasiektų net ir tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose gyvenančius jų gavėjus!

Laiškus pristatome į bet kurią pasaulio šalį!

Mūsų laiškams teikiame pristatymą Lietuvos paštu, bei LP Express ir Omniva paštomatais.
Užsakant laišką Lietuvos paštu, siuntimas kainuoja 0.99€. Laiškutį gausite į pašto dėžutę.
Siuntimas paštomatu yra teikiamas už 2.49€ mokestį, ties užsakymo apmokėjimo žingsniu galėsite pasirinkti Jums patogų paštomato adresą, ar kitą pristatymo būdą.
Siuntimas į užsienį kainuoja 4.99€ ir vykdomas oro paštu.

Jei dėl tam tikrų priežasčių pristatymo būdas Jums nėra tinkamas, prašome susisiekti su mumis el. paštu: [email protected], arba telefonu: +3706 87 81 441.

Siuntos yra pristatomos per 2 d.d. Lietuvoje ir per 14 d.d. užsienyje. Užsakant turėsite opciją pasirinkti tolimesnę laiško ir kitų produktų išsiuntimo datą, todėl laišką galite užsakyti šiandien, o gauti jums patogesniu metu.

*Prašome atsižvelgti, kad šventiniu laikotarpiu siuntos gali vėluoti. Negavus siuntos per 14 dienų, arba 2 dienos iki Kalėdų, prašome mus informuoti.
**Į siuntimo terminą įeina ir laiško gamyba, kuri užtrunka 1-2 d.d.

Grąžinimas:

Jei prekė neatitiko Jūsų lūkesčių, grąžinimai nėra priimami, tačiau labai laukiame tiek Jūsų šiltų atsiliepimų, tiek kritikos – tobulėjimui ribų nėra. Jei prekę gavote sušlapusią, purviną, ar kitaip pažeistą, prašome su mumis susisiekti el. paštu: [email protected] nurodydami pažeidimą bei nuotraukas.

*Prašome atidžiai užpildyti savo kontaktinę informaciją bei nurodyti teisingą pašto kodą. Už nepristatytas siuntas dėl pateikto netikslaus adreso neatsakome.