Patarimai, kaip parašyti laišką Kalėdų Seneliui

Remiantis mūsų nurodytais patarimais, laiško rašymas bus ne tik dovanų sąrašas Kalėdoms, tačiau ir labai puiki praktika vaikui bei neįkainojami atsiminimai.

8/16/20212 min read

Keli patarimai padėsiantys parašyti laišką Kalėdų Seneliui

Laiško rašymas Kalėdų Seneliui yra labai įdomi ir šilta Kalėdų tradicija. Tai ne tik dovanų prašymas, tai Kalėdų magija šeimoje! Tinkamai parašytas laiškas parodo Kalėdų Seneliui, koks mandagus yra Jūsų vaikas, be to, jam lengviau išrinkti dovanas, kurios vaikui tikrai patiks. Galų gale, kai milijonai vaikų prašo dovanų, galima sakyti, kad jis yra gana užimtas asmenybė. :)
Norint neapleisti šios nuostabios tradicijos, gali kilti klausimas: Kaip parašyti laišką Kalėdų seneliui? Todėl atsakysime į šį klausimą pateikdami keletą patarimų.

Dekoracijos rašant laišką Kalėdų Seniui
Dekoracijos rašant laišką Kalėdų Seniui

Patarimai:

✲ Užuot rašę ilgą sąrašą apie kiekvieną dovaną, leiskite savo vaikui iš anksto parašyti laiško juodraštį ir nuspręsti, kokių dovanų jis tikrai nori. Tegul sukuria ilgą sąrašą, o iš sąrašo liepkite išsirinkti keletą dovanų atmetimo būdu.

✲ Naudokitės įprasta laiško strūktūra bei nepraleiskitė galimybės parodyti savo vaikui kaip yra rašomas tikras laiškas:
1. Kreipinys į Kalėdų Senelį;
2. Padėkojimas už laišką (jei Kalėdų laišką jau gavote);
3. Mandagus pasiteiravimas kaip sekasi;
4. Papasakojimas apie save ir pagrindinis laiško turinys;
5. Atsisveikinimas ir palinkėjimas;
6. Autoriaus vardas;
7. P.s. (post scriptum lot.) prierašas, jei buvo pamiršta paminėti kažkas svarbaus;
8. Užrašai ant voko tinkamose vietose, pašto ženkliuko klijavimas.

✲ Skatinkite savo vaikus pasakyti, kodėl jie nori išvardintų dovanų, tai privers juos iš tikrųjų pagalvoti, ką jiems patinka daryti, taip pat padės pamatyti, kaip vystosi jų asmenybė kiekvienais metais.

✲ Paprašykite savo vaiko užrašyti tris gerus dalykus, kuriuos jie padarė šiais metais. Tai padės jiems suprasti savo veiksmus ir pagalvoti, kodėl svarbu būti mandagiems ištisus metus. Priminkite, kad elfai ir nykštukai juos stebėjo, todėl rašydami turi būti atviri.

✲ Taip, labai smagu per Kalėdas gauti dovanų iš Kalėdų Senelio, tačiau nepamirškite, kad Kalėdos - šeimos metas. Tegul vaikas pagalvoja apie savo artimiausius žmonės. Gal būt yra kažkas, ko jis norėtų Kalėdų Senelio paprašyti savo artimam žmogui: „Aš taip pat norėčiau dviejų šokoladukų mamytei, nes ji juos labai mėgsta!" Tai taip pat gali būti tik gražus palinkėjimas.

✲ Paskatinkite jų kūrybiškumą prašydami vaikų ant laiško nupiešti kalėdišką paveikslą.

✲ Paimkite laišką iš vaiko, pasakykite, kad važiuodami į darbą užeisite į paštą ir jį išsiųsite į Šiaurės Ašigalį, parodykite vaikui žemėlapyje, į kurią vietą jis keliaus.

✲ Kiekvienais metais rašykite laišką panašiais principais ir juos būtinai kaupkite. Turėsite ne tik neįkainojamus atsiminimus, bet ir matysite, kaip vystosi Jūsų vaiko asmenybė!

O kad vaikui Kalėdos būtų dar įspūdingesnės, užsakykite laišką nuo Kalėdų Senelio pas mus!

O Kūčių vakarą nepamirškite palikti stiklinės pieno su sausainiu Kalėdų seneliui ir morkos Rudolfui!

Sausainiai, morkos ir pienas Kalėdų Seniui ir Elniui Rudolfui
Sausainiai, morkos ir pienas Kalėdų Seniui ir Elniui Rudolfui